Aktualności

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

 

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)

Informujemy, że:

1.     Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez Paintball w Zwierzyńcu jest firma ShotPaintball Paweł Jonko z siedzibą w Zwierzyńcu, ul. 2-go Lutego 36, 22- 470 Zwierzyniec.

2.     Dane osobowe Pana/Pani będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust 1 lit.  ogólnego rozporządzenia j/w o ochronie danych (na podstawie udzielonej zgody) w celu wzięcia udziału w rozgrywce paintball w Zwierzyńcu.

3.     Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej organizacji naszej działalności, złożenie imiennego podpisu na umowie bądź liście uczestników jest wymagane w celu akceptacji regulaminu. Taka akceptacja jest  niezbędna do wzięcia udziału w oferowanej przez nas rozgrywce paintballowej.

4.     Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na czas realizacji usługi a po jej zakończeniu będą przechowywane przez 7 dni po czym zostaną trwale zniszczone.

5.     Podanie danych osobowych w postaci imienia i nazwiska podopiecznego oraz imiennego podpisu opiekuna jest dobrowolne, jednakże nie wyrażenie zgody powodować będzie brak możliwości skorzystania z usług ShotPaintball w Zwierzyńcu.

ROCKOWISKO ZWIERZYNIEC 2018

 Kochani!!! Zaklepcie w kalendarzu 6-7 lipca 2018, ponieważ będzie to termin kolejnej odsłony Rockowiska Zwierzyniec! Już teraz zaczynamy pracować, aby z roku na roku było Was więcej, a Wasze uśmiechy jeszcze szersze. Do zobaczenia! 

Zwierzyniec
Park Środowiskowy
6-7 Lipca 2018
WSTĘP WOLNY

Wystąpią:
Vader
Farben Lehre
Romantycy Lekkich Obyczajów
Corruption
The Sixpounder
P.A.G.E

Więcej informacji :

Urodziny

   

Urodziny dziecka i nie tylko!

Co roku ten sam problem ... jak zorganizować urodziny dziecka?
ShotPaintball zaprasza do skorzystania z nowego sprzętu, który została zakupiony specjalnie z myślą o naszych najmłodszych. 
Lekki prosty w użyciu marker o mniejszym kalibrze i co za tym idzie mniejsza średnica kuli nie narazi naszych dzieci na nieprzyjemne trafienia ;)
Zapraszamy do rezerwacji!

Pamiątkowe zdjęcia

 

Od dzisiaj już nikt o nas nie zapomni!

Korzystając z naszych usług nie musisz już zabierać ze sobą fotografa ani aparatu, nasza nowa propozycja jest skierowana do ludzi ceniących sobie wygodę oraz profesjonalizm. Proponujemy wam zdjęcie pamiątkowe za darmo wystarczy, że powiesz nam o tym i zostawisz swojego maila kontaktowego. 

 

Kilka grup już nam zaufało, do zobaczenia w Zwierzyńcu ;)

 

ShotPaintball