Jak miło spędzić czas w Zwierzyńcu?Po pierwsze należy skontaktować się z naszą firmą, ponieważ Shotpaintball jako organizator rozgrywek paintball, a także imprez integracyjnych ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji.
Jedną z głównych atrakcji jest paintball. Rozgrywki paintballowe odbywają się w malowniczych lasach Roztocza na obrzeżach Zwierzyńca - w bezpiecznej odległości od postronnych osób. Arena jest doskonale przygotowana. Przeszkody oraz naturalne ukształtowanie terenu są w stanie zadowolić każdego klienta. Sprzęt jakim dysponujemy jest nowy i bezpieczny - charakteryzuje się duża niezawodnością. W jego skład wchodzą: markery, maski podwójnie przeszklone zapobiegające parowaniu oraz wygodne czterokomorowe pasy na faty (magazynki). Dzięki dodatkowemu wyposażeniu możemy zapewnić Państwu nieprzerwaną zabawę do 600 kulek, 3-4h.Bezpieczeństwo zapewniają: rękawice, chusty, mundury jedno lub dwuczęściowe, maski oraz bezwzględne przestrzeganie regulaminu.

 Dodatkowo zajmujemy się organizowaniem imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich i panieńskich. Możemy także przygotować ciekawe propozycje  wypoczynku dla osób indywidualnych i rodzin.
W naszej ofercie  każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie: quady, spływy kajakowe, stadninę koni, wypożyczalnię rowerów, kwatery, a także inne atrakcje na życzenie klientów.
Zapewniamy również całodzienne wyżywienie, catering, kwatery, pole namiotowe, ośrodki wypoczynkowe.
Współpracujemy z: firmą fotograficzną  (która na życzenie klienta profesjonalnie przygotuje i zarchiwizuje całą imprezę) oraz ośrodkiem wypoczynkowym „Sosnowa Polana” (zapewni spokojny wypoczynek w centrum natury) .

Czas jaki poświęcisz dzwoniąc do nas nie będzie stracony, ponieważ SHOTPAINTBALL profesjonalnie zajmie się i zorganizuje Wasz wypoczynek.