ROCKOWISKO ZWIERZYNIEC 2018

 Kochani!!! Zaklepcie w kalendarzu 6-7 lipca 2018, ponieważ będzie to termin kolejnej odsłony Rockowiska Zwierzyniec! Już teraz zaczynamy pracować, aby z roku na roku było Was więcej, a Wasze uśmiechy jeszcze szersze. Do zobaczenia! 

Zwierzyniec
Park Środowiskowy
6-7 Lipca 2018
WSTĘP WOLNY

Wystąpią:
Vader
Farben Lehre
Romantycy Lekkich Obyczajów
Corruption
The Sixpounder
P.A.G.E

Więcej informacji :

Urodziny

   

Urodziny dziecka i nie tylko!

Co roku ten sam problem ... jak zorganizować urodziny dziecka?
ShotPaintball zaprasza do skorzystania z nowego sprzętu, który została zakupiony specjalnie z myślą o naszych najmłodszych. 
Lekki prosty w użyciu marker o mniejszym kalibrze i co za tym idzie mniejsza średnica kuli nie narazi naszych dzieci na nieprzyjemne trafienia ;)
Zapraszamy do rezerwacji!

Pamiątkowe zdjęcia

 

Od dzisiaj już nikt o nas nie zapomni!

Korzystając z naszych usług nie musisz już zabierać ze sobą fotografa ani aparatu, nasza nowa propozycja jest skierowana do ludzi ceniących sobie wygodę oraz profesjonalizm. Proponujemy wam zdjęcie pamiątkowe za darmo wystarczy, że powiesz nam o tym i zostawisz swojego maila kontaktowego. 

 

Kilka grup już nam zaufało, do zobaczenia w Zwierzyńcu ;)

 

ShotPaintball

Strój królika

 

 

UWAGA WSZYSCY!

Od dzisiaj do waszej dyspozycji oddajemy skórę różowego królika, wszystkich chętnych posmakowania losu gonionego królika zapraszamy do skorzystania z naszego nowego scenariusza „Złap Królika”.

Powyższy scenariusz jest szczególnie polecany dla wieczorów kawalerskich, przyszły Pan młody musi się dowiedzieć, że jego życie diametralnie się zmieni i już nigdy się nie schowa przed swoją wybranką ;)

Pozdrawiamy i zapraszamy do rezerwacji 

 

ShotPaintball